O nas

Naszą największą pasją jest piękno – Chcemy by była także Twoją.

Czy doświadczasz harmonii w swoim życiu, łącząc troskę o swój wygląd z optymizmem i poczuciem własnej wartości?


Jesteśmy wyjątkową kompozycją tego, co dostrzegasz, gdy obrazujesz w myślach luksus i ekskluzywność, z tym jakie są Twoje odczucia wobec pozytywnej atmosfery i otwartości. 
Piękno ludzkiego ciała oraz dbałość o jego zdrowy wygląd stanowi harmonijne połączenie, które jest dla Nas głównym celem. Korzystając z zabiegów oferowanych przez Nasz Instytut otrzymujesz gwarancję profesjonalizmu oraz wysokiej jakości. Pragniemy ukoić Twoje zmysły oraz ukazać drogę do polepszenia jakości egzystencji poprzez harmonię duszy i ciała. Szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało, zarówno tych wykonywanych za pomocą zaawansowanych technologicznie urządzeń, jak również pielęgnacyjnych i SPA sprawi, że każdy znajdzie coś niepowtarzalnego i dostosowanego specjalnie dla Siebie.

Dermique SPA to miejsce przepełnione optymistyczną energią pełną wyciszenia oraz głębokiego odprężenia.


Zmieniamy się dla Ciebie, pogłębiając wiedzę i umiejętności. Wnętrze salonu zostało zaaranżowane stwarzając sprzyjające warunki do relaksacji, kontemplacji oraz wysłuchania własnych potrzeb. Aromatyczne zapachy oraz nastrojowa muzyka prowadzi do zanurzenia się w magiczną krainę błogości.


Nasz salon istnieje na krakowskim rynku od 2007 roku. Zapraszamy na bezpłatną konsultację z kosmetologiem, który zaproponuje optymalną terapię wybraną z szerokiej oferty zabiegów na twarz i ciało.

POZNAJ NAS

IWONA MICEK

IWONA MICEK

OBSŁUGA KLIENTA

 

MARTA KOSMATKA

MARTA KOSMATKA

OBSŁUGA KLIENTA

Od zawsze wiedziałam, że praca z ludźmi jest tym, co sprawia mi radość. Otwartość, pozytywne nastawienie, doświadczenie oraz empatia to cechy, które zawsze pomagały mi w życiu zawodowym. Myślę, że te umiejętności głównie odziedziczyłam po mojej Mamie, która jest dyplomowaną pielęgniarką.

Klientów Instytutu Piękna Dermique zarażam pozytywną energią oraz sprawiam, że czują się jak w domu. Prywatnie jestem wielką pasjonatką książek, które kupuję w hurtowych ilościach. Uwielbiam również gotować dla swoich bliskich i poświęcam im każdą wolną chwilę.

Anna Stąpała

Anna Stąpała

ZABIEGI NA TWARZ, CIAŁO, MAKIJAŻ PERMANENTNY

Kosmetolog z zawodu i zamiłowania.

DOMINIKA KOŚCIELNIAK

DOMINIKA KOŚCIELNIAK

ZABIEGI NA CIAŁO, TWARZ, WIZAŻ

Magister Zarządzania Spa&Wellness,  studentka Kosmetologii oraz pasjonatka kosmetyki kolorowej jak również zdrowego i sportowego stylu życia.  

Na co dzień odnajduję  w sobie zamiłowanie do wykonywania zabiegów na ciało, twarz (zarówno zabiegi manualne jak i za pomocą sprzętu specjalistycznego), których metody i techniki pojęłam na studiach oraz licznych kursach i szkoleniach.

Dodatkowo moją pasją jest szeroko pojęty wizaż, którym zajmuje się od dłuższego czasu.  Twoje zadowolenie oraz sprawienie, abyś nie poczuła się kimś innym, tylko sobą, ale piękniejszą jest dla mnie priorytetem! 

Wychodzę z założenia, że prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku, odwagi i pracy. Nie lubię zostawać w tyle, dlatego stale się dokształcam. Jestem osobą ambitną, kreatywną, radosną oraz solidną. 


A prywatnie...nie wyobrażam sobie życia bez ruchu i podróżowania. Moje idealne miejsce na odpoczynek to Hiszpania...oraz kraje Morza Karaibskiego. Kocham tańczyć - salsa kubańska, bachata są mi szczególnie bliskie. Uwielbiam jazdę na snowboardzie, bieganie, sporty wodne, rower oraz siłownię.

Moje przykładowe makijaże:

donia9022donia9022donia9022donia9022donia9022donia9022donia9022donia9022